Ударом громовиці пастуху пропалило груди

Ударом громовиці пастуху пропалило груди

27-річного мешканця села Побужани Буського району на Львівщині вбила блискавка. Хлопець у грозу пішов на поле за телятами.

«Такої громовиці в селі навіть не пам’ятаю. Земля з небом рівнялася. Аж страшно було. Такі звуки лупили. Десь напевне з годину лило безперестанку. А потім припинилося. Василь чекав дома поки дощ перейде, а потім пішов глянути на вигін, що з телятами. Їх двоє за 100 метрів від хати паслося. Весь дощ на паші перечекали», — розповідає сільський голова Побужан Світлана Тарашкевич.

Вийшовши у поле, у Василя Данильчука влучила блискавка. Хлопець загинув миттєво.

«Це вже була остання сильна блискавка і грім. Після неї, фактично, навіть дощ не падав. Але саме вона влучила в хлопця. Він, кажуть, мав біля себе в кишені сорочки ще мобільний телефон. Може апарат розряд притягнув», — додає Тарашкевич.

Василя знайшли родичі, коли той довго не вертався додому. У хлопця були обпечені груди, вигоріла сорочка. Викликали на місце медиків. Але ті, вже нічим не змогли допомогти. Зараз тіло парубка забрали на експертизу. Похоронять у рідному селі.

«Данильчук хороший хлопець був. Роботящий. Сам з багатодітної сім’ї, то фактично всіх сам і утримував, бо працював єдиний в хаті. Ще має хворих братів. Якби перечекав ту грозу. Вона ж ніякої іншої шкоди в селі не наробила, крім як забрала життя молодої людини. Телятам хоч би що», — говорить голова.

За фактом смерті хлопця поліція відкрила кримінальне провадження за статтею умисне вбивство. Правоохоронці з’ясовують всі обставини.

Читайте також  http://holosua.com/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *