ХНУРЕ — перший серед кращих!

Рада про те, що робити після школи. Куди ж надходити після школи? Доброго часу доби. Я б хотів розповісти про те, що робити після школи. Сам зіткнувся з такою проблемою 5 років тому, але рішення тоді не знайшов. Всі рідні, показуючи свої дипломи, радили мені йти до ВНЗ пов’язаний з радіоелектронікою, а саме в Харківський національний університет радіоелектроніки. Репутація у нього дуже хороша, вчинити було складно, але я виявився на бюджеті.

Як українцям та іноземцям підготуватися до навчання в Україні? Підготуватися до вступу до вищого навчального закладу цілком реально! Будь-який громадянин України і іншої держави, який досяг 18-річного віку, має атестат зі школи про закінчену середню освіту або ж диплом молодшого спеціаліста з технікуму, і має високу мотивацію до навчання, може безперешкодно претендувати на участь у вступі в будь-який український вуз. Тим, хто закінчив школу потрібно успішно скласти зовнішнє незалежне тестування з трьох предметів, а ті, хто закакончіл технікуми повинні успішно скласти вступні іспити.

І ось якраз рекомендований мною ХНУРЕ (Харківський національний університет радіоелектроніки) є одним з кращих варіантів не тільки в Україні, а й в СНД, Європі, оскільки вважається профільним університетом, де розповідають поглиблено про інформаційні сучасні технології. Тут так побудовано навчання, що студент буде вивчати і технічні складні науки, і громадські гуманітарні напрямки. Свою діяльність цей інститут почав аж у далекому 1930 році, об’єднавши Харківський політех і художній інститут. А 19 років тому, то пак в 2001 році офіційно став національним. Детально тут https://nure.ua/.

На території ХНУРЕ розташовані аж вісім факультетів і тридцять чотири кафедри. Стабільно щорічно тут навчаються понад 7 тисяч студентів денної, вечірньої та заочної форми на контрактному або бюджетному вигляді навчання. Тут місце знайдеться і іноземцям, яких в середньому налічується до 600 осіб з різних куточків світу. Університет активно співпрацює з Європейським Союзом, програмами розвитку ООН і НАТО, проводячи різні експерименти і тести обладнання. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі, серед яких є і доктора наук, і професори, кандидати наук, доценти.

Територія університету упорядкована, є де відпочити, а також де і почитати. Тут є велика наукова бібліотека для учнів студентів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *