Чим корисна і вигідна реклама на транспорті у Вінниці?

Величезна кількість рекламних майданчиків. Реклама на транспорті успішно реалізується на будь-яких мобільних об’єктах міського середовища, а це значить, що місце для просування свого товару або послуги легко зможе підібрати кожен рекламодавець. Ви можете замовити рекламу в транспорті у Вінниці зараз на вигідних умовах, переходите на сайт.

Широка географія транспортної реклами. Маршрут може охоплювати центральні вулиці і периферію, магістральні траси і передмістя, багатолюдні проспекти і спальні райони, торгові комплекси і далекі вулички, де рекламу з високим ступенем ймовірності може побачити майбутній клієнт.

-v-avtoubsah-1

Вибірковість маршрутів. Для транспортних рекламних акцій можна підібрати конкретні маршрути, найбільш доцільні для просування даного товару або послуги. Транспортна реклама товару для сімей із середнім доходом буде доречна на маршрутах, що пролягають через спальні райони. Більш забезпечену аудиторію краще шукати на центральних вулицях з бутиками або у дорогих торгових центрів.

Мобільність реклами на міському транспорті. Це її перевага за визначенням. Громадський транспорт знаходиться в постійному русі, а значить, шанси донести інформацію до потенційного клієнта або покупця багаторазово збільшуються в порівнянні зі статичною рекламою.

Висока частотність впливу. Громадський транспорт працює близько 17-18 годин на добу, відповідно з такою ж тривалістю транспортна реклама впливає на споживача. Нарівні з ефективністю рекламного засобу це дає хорошу запам’ятовуваність інформації;

Комфортне сприйняття інформації. Трамваї і тролейбуси переміщаються з досить низькою швидкістю, що також сприяє якісному сприйняттю змісту рекламного повідомлення.

Ненав’язливість. Реклама на транспорті сприймається навколишнього аудиторією лояльно, без роздратування, оскільки в межах видимості знаходиться короткий час, не відволікає від основних справ;
Велика рекламна площа. Габарити машин, і відповідно, розміри рекламних площ — близько 30-40 кв. метрів. Різноманітність форм міських транспортних засобів дозволяє реалізувати творчі дизайн-проекти різного ступеня складності і креативності з досягненням максимального ефекту від впливу рекламних закликів.

07.06.2016

Брендування корпоративного транспорту. Навіть при пересуванні без прив’язки до певного маршрут, у нього завжди є можливість донести рекламу до тисяч потенційних клієнтів. Брендовий реклама на транспорті підкреслює статус компанії, зміцнює її імідж, вигідно виділяє серед конкурентів.

Естетика. Транспортна реклама перетворює трамваї, автобуси, тролейбуси, маршрутні таксі, в унікальні об’єкти міського середовища. Вони радують око яскравістю фарб, заряджають позитивною енергетикою, викликають позитивні емоції особливо в міжсезоння і зимову холоднечу. Індивідуальний характер кожного рекламного носія на кшталт дизайнерському твору мистецтва, у якого завжди знайдуться свої цінителі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *